Modern Ukraine

Be the story, be the change

Мрія → Мотивація → Можливість

facebook twitter

Куди поїхати на травневі свята: 20 свіжих ідей

3056

Весняне пробудження природи нестримно вабить у незвідані далі, обіцяючи нові яскраві враження від подорожей. В цьому році ми будемо відпочивати 4 дні, з 1 по 4 травня, так що можна організувати чудовий відпочинок на травневі свята 2016, особливо якщо подбати про це заздалегідь. Топ-20 ідей для весняного вік-енду підготував для вас IGotoWorld.com.

Готуючи добірку, ми врахували, що 1 травня весь православний християнський світ відзначає велике свято – Великдень. У нашому весняному огляді ви знайдете ідеї для відпочинку і подорожей на будь-який смак. Подбайте про квитки заздалегідь, плануйте тури на травневі свята або скористайтеся нашими пропозиціями туроператорів. Головне – не пропустіть можливість відпочити зі смаком!

Де б ви не вирішили відпочити на травневі свята, головне – візьміть із собою гарний весняний настрій, а щоб його не зіпсували примхи весняної погоди – парасольку або дощовик. Приємних вам вражень, яскравих фотосесій. Не забудьте поділитися знімками з друзями і на наших сторінках у соцмережах!
 Loading...