Modern Ukraine

Be the story, be the change

Мрія → Мотивація → Можливість

facebook twitter

Сергій Бубка: 10 надихаючих фактів з біографії та цитати, які вас вразять

2906
Сергій Бубка: 10 надихаючих фактів з біографії та цитати, які вас вразять
Фото: ubr.ua

4 грудня своє 52-річчя святкує легендарний український легкоатлет, чемпіон Європи і світу, багаторазовий рекордсмен, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка.

Сергій Назарович – людина з дуже цікавою біографією, яка впродовж життя демонструвала невгамовну силу волі до перемоги. Він один із тих, хто здобув славу Україні у всьому світі.

M-Ukraine.com зібрав факти, які ще раз нагадують, наскільки визначним українцем є луганчанин Сергій Бубка.

 1. Першою людиною у світі, яка стрибнула з жердиною вище шести метрів був українець…Його ім’я Сергій Бубка. Рекорд було встановлено в Парижі в 1985 році.
   
 2. Рекорд спортсмена  - висота 6,15 м - який він поставив у 1993 році змогли побити лише у 2014 році, коли Рено Равілені стрибнув на 6, 16 м. (20 років ніхто не міг перевершити результат українця!)
   
 3. Сергій Бубка поставив 35! світових рекордів.
   
 4. Легкоатлет тричі визнавався найкращим спортсменом світу.
   
 5. Спортсмен дотримувався спортивних дієт з 12 років, відмовляючись від солодощів, які так люблять діти.
   
 6. Бубка – перший легкоатлет, який отримав звання «Герой України».
   
 7. Спортсмену постійно не щастило на Олімпійських іграх, в яких він брав участь 4 рази, але взяв золото лише раз. Незважаючи на таке «олімпійське прокляття», атлет не опускав рук і здобував нові перемоги.
   
 8. Бубка є почесним громадянином 6 міст: Ріо-де-Жанейро, Братислава, італійських Падує та Абано Терме, Луганська і Донецька.
   
 9. Спортсмен – один з небагатьох людей, кому поставили пам’ятник при житті.  В центрі Донецька в 1999 році з’явився бронзовий Бубка на постаменті висотою 6, 15 м.
   
 10. Вся сім’я Бубки спортивна: дружина Лілія є тренером з художньої гімнастики, а сини Віталій та Сергій - професійними тенісистами.

Цитати:

Доки є бодай одна спроба – ти не програв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 обьективных причин, почему Владимир Кличко проиграл Фьюри

Я завжди ношу з собою спортивну форму, тому, коли є час, можу, наприклад, покататися на велосипеді, побігати, піти в басейн або спортивний зал. Спорт допомагає мені відновити сили і набратися енергії, необхідної для того, щоб я добре виконував свою роботу.

В першу чергу, потрібно любити те, що ти робиш. Так, потрібен талант, потрібні навички, але без відданості справі та професіоналізму ти не досягнеш таких результатів.

Спорт - моє життя. Я любив його, коли був спортсменом, і після, коли став працювати на різних посадах у спортивній адміністрації.Loading...