Modern Ukraine

Be the story, be the change

Мрія → Мотивація → Можливість

facebook twitter

Наймолодшим бігуном на роликах стане Дворічний киянин

Наймолодшим бігуном на роликах стане Дворічний киянин

Дворічний киянин Микита Бісюк збирається встановити рекорд України, пробігши на роликових ковзанах на швидкість дистанцію в один кілометр. "Такий рекорд реєструється вперше. Микита – найменший спідскейтер в Україні!" – Розповіла спікер Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. Пише "Сегодня". 

За словами мами Микити, Ольги Бісюк, на роликах її син катається всього чотири місяці. "Місяців п'ять тому на заняття з спідскейту ми віддали нашого старшого сина Тимофія, якому 4 роки. Через місяць наш молодший Микита виявив бажання також навчитися кататися на роликах на швидкість! Ми привели його на заняття, тренер подивився на Микиту і сказав, що його вже можна починати навчати спідскейту. І вже на першому занятті Микита став на ролики і самостійно поїхав!" – Розповіла Бісюк.

За її словами, ніжка у юного спідскейтера настільки маленька, що навіть роликові ковзани довелося виготовляти на замовлення за кордоном. "Мій синочок може пробігти дистанцію більше двох кілометрів", – говорить Ольга.

Тепер талант маленького спортсмена внесуть до реєстру рекордів. Забіг відбудеться об 11:00 на ролер-треку в одному з київських розважальних центрів. Loading...